fbpx

Risk Bildirimi

Yüksek Riskli Yatırım

Kaldıraçlı Kripto Ticaret önemli riskler içerir. Kaldıraçlı Kripto Ticaret, katılımcıları, hepsi bir veya daha fazla kripto para biriminin fiyatını veya bulunabilirliğini önemli ölçüde etkileyebilecek siyasi koşullar, ekonomik faktörler, doğa eylemleri ve diğer faktörlerdeki değişiklikler dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere risklere maruz bırakır. Spekülatif ticaret, piyasa deneyimi ve riskleri anlayanlar için bile zor bir olasılıktır. Ticarette sadece bir kişinin yüksek riskli yatırımlara tahsis edeceği fonlar (yani, kaybedilmesi durumunda kişinin yaşam standardını veya finansal refahını etkilemeyecek fonlar) kullanılmalıdır. Bir Müşterinin geçmişte yalnızca muhafazakar yatırım biçimlerini kullandığı durumlarda, Kaldıraçlı Kripto Ticaret, Müşteri için uygun olmayabilir. Müşteri, pazar Müşterinin pozisyonuna / pozisyonlarına aykırı düşerse, yatırılan tüm fonların tamamen kaybedilebileceğini anlamalıdır.

Diğer Riskler

ghmarketsfx, Müşteriler portföyünün başlangıç ​​sermayesini veya herhangi bir zamanda değerini veya herhangi bir finansal araca yatırılan parayı garanti etmez ve garanti edemez. Müşteri, herhangi bir Finansal Aracın satın alınması ve / veya satılması sonucunda müşterinin büyük zarar ve zarara maruz kalma riski taşıdığını ve bu riski üstlenmeye istekli olduğunu kesinlikle kabul etmemeli ve kabul etmelidir. Müşteriler, Finansal Araçların her birinin içerdiği riskleri bilmedikçe ve anlamadıkça, Finansal Araçlara doğrudan veya dolaylı olarak herhangi bir yatırım yapmamalıdır.

Online İşlem Riskleri

İnternet tabanlı ticaretin doğası gereği bazı riskler vardır. Bunlar, donanım, yazılım ve İnternet bağlantısının başarısızlığını içerebilir, ancak bunlarla sınırlı değildir. ghmarketsfx internet sağlayıcılarını, ekipmanlarını ve teknolojilerini, internet bağlantı hızını veya güvenilirliğini, ekipmanınızın yapılandırmasını veya bağlantısının güvenilirliğini kontrol etmediğinden, İnternet üzerinden işlem yaparken iletişim hatalarından, bozulmalardan veya gecikmelerden sorumlu değiliz.

Yazılım Riskleri

ghmarketsfx, alım satımınızı istenen fiyattan tamamlamak için elinden geleni yapar. İnternet ticaretinin ne kadar uygun veya verimli olduğuna bakılmaksızın, kripto para birimi ticareti ile ilişkili riskleri mutlaka azaltmaz. Tüm fiyat teklifleri ve işlemler Hizmet Şartları’nın hüküm ve koşullarına tabidir.