fbpx

Kullanım Şartları


NDG Trading Corp, kripto para birimi ortamında ticaret hizmetleri sunan bir şirkettir. ghmarketsfx (web sitesi: https://www.ghmarketsfx.com), tamamen NDG Trading Corp.’a ait olan Bitcoin tabanlı bir sanal ticaret platformudur. 2017 yılında Saint Vincent’ta kayıtlı NDG Trading Corp Bu ghmarketsfx web sitesinin (“Web Sitesi”) ve Web Sitesinde sunulan hizmetin (“Hizmet”) kullanımı, bu Şartlar ve Koşullar sayfasında (“Şartlar”) yer alan şartlara tabidir. Web Sitesinden bilgilere erişerek, bunları görüntüleyerek veya indirerek ve ghmarketsfx tarafından sağlanan Hizmeti kullanarak, bu Koşullara tabi olmayı okuduğunuzu, anladığınızı ve koşulsuz olarak kabul ettiğinizi kabul edersiniz. ghmarketsfx her zaman bu Hizmet Şartları’nı değiştirebilir ve bu tür değişiklikleri size bildirmekle yükümlü değildir. Değişiklikler için bu şartları periyodik olarak kontrol etmenin sizin sorumluluğunuzda olduğunu ve ghmarketsfx tarafından sağlanan hizmetleri kullanmaya devam etmenin, bu tür değişiklikleri kabul ettiğinizi gösterirsiniz. Web Sitesi ve Web Sitesindeki tüm metin, grafik, görüntü, yazılım ve diğer materyallerdeki telif hakkı, Web Sitesindeki materyaller ve Servis ile ilgili tüm ticari markalar ve diğer fikri mülkiyet hakları dahil olmak üzere ghmarketsfx’e aittir. Bu Web Sitesindeki materyaller yalnızca kişisel kullanım amaçlı ve ticari olmayan amaçlarla kullanılabilir.

Terminoloji

Aşağıdaki terminoloji, bu Hizmet Şartları, Gizlilik Beyanı, Risk Feragatnamesi ve diğer tüm Anlaşmalar için geçerlidir: “Sözleşme”, buradaki Kullanım Şartları ve Koşulları anlamına gelir. “Müşteri”, “Müşteri”, “Tüccar”, “Siz” ve “Sizin” ifadeleri, web sitemize erişen ve şirketin Hizmet Şartlarını kabul eden kişi anlamına gelir. “ghmarketsfx”, Saint’de kurulmuş bir şirket olan NDG Trading Corp. anlamına gelir Vincent ve Grenadinler: “Veri” sizin tarafınızdan veya Web sitenizdeki yetkinizle girilen herhangi bir veri anlamına gelir “Fikri Mülkiyet Hakları” tescilli veya tescilsiz tasarım hakları, patentler, telif hakkı, veritabanı hakları, veri koruma hakları, ticari markalar, hizmet markaları anlamına gelir , ahlaki haklar, know-how ve dünyanın herhangi bir yerindeki fikri veya sınai mülkiyet hakları. “Parti”, “Taraflar” veya “Biz”, hem Müşteriye hem de kendimize veya Müşteriye veya kendimize atıfta bulunur. yukarıdaki terminolojinin veya diğer kelimelerin tekil, çoğul, büyük / küçük harf kullanımı ve / veya değiştirilmeleri ve bu nedenle bunlara atıfta bulunulması anlamında kullanılması “Hizmet”, sunulan tüm hizmetler anlamına gelir (değiştirilebilir veya güncellenebilir) zaman zaman ghmarketsfx) web sitesi aracılığıyla. “The Co Şirket “,” Kendimiz “,” Biz “ve” Biz “, ghmarketsfx’i ifade eder. “Web sitesi”, ghmarketsfx’e ait veya işletilen herhangi bir web sitesinde bulunan resimler, yazılı materyal, veritabanları, yazılım veya diğer materyallerden herhangi birini ifade eder.

Gizlilik Politikası

Lütfen bu şartların bir parçasını oluşturan ayrı Gizlilik Politikamıza bakın.

Hesap oluşturma

Müşteri olarak kaydolarak aşağıdakileri beyan ve garanti edersiniz:

– Bu Hizmet Şartlarını ve Gizlilik Politikasını okuduğunuz, anladığınız ve kabul ettiğinizi.
– en az 18 yaşında olduğunuzu ve Şartları kabul etme kapasitenize sahip olduğunuzu;
– ghmarketsfx ile hesabınıza eklediğiniz fonların yasal sahibi olduğunuzu ve aynı fonların yasal bir kaynaktan elde edildiğini;
– ghmarketsfx hizmetlerinin kullanılmasının, yerel yargı yetkisi yasalarınızın ihlali anlamına gelmediğini;
– ghmarketsfx tarafından sağlanan hizmetlerin kullanımıyla ilgili risklerin farkındasınız. Bu riskler, Bitcoin’in kendisinin yüksek volatilite riskini, piyasa size karşı hareket ederse ticaret hesabınızdaki tüm fonları kaybedebileceğiniz gerçeğini;
– kimlik sahtekarlığı emirleri veya başka türlü dahil olmak üzere herhangi bir piyasa manipülasyonu başlatmayacağınızı;
– herhangi bir kimlik doğrulama işleminin parçası olarak verdiğiniz bilgi veya belgelerin doğru, gerçek ve güncel olduğunu;
– sağladığınız herhangi bir Bitcoin para çekme adresinin size ait olduğunu ve bu adres üzerinde tam kontrole sahip olduğunuzu;
– Amerika Birleşik Devletleri veya Québec (Kanada) ‘da yaşıyorsanız veya bu ülkede ikamet ediyorsanız, ghmarketsfx’de pozisyon almanız veya sözleşme imzalamanızın yasaklandığını anlar ve kabul edersiniz. Küba, Kırım ve Sivastopol, İran, Suriye, Kuzey Kore ve Sudan’da ya da ghmarketsfx tarafından sunulan hizmetlerin kısıtlandığı diğer herhangi bir yargı bölgesinde yer alıyorsanız veya aynı zamanda pozisyonda bulunmanızın yasaklandığını veya ghmarketsfx ile sözleşme imzalamak. Herhangi bir ghmarketsfx alım satım katılımcısının bulunduğu yer veya ikamet yeri hakkında yanlış beyanda bulunduğu tespit edilirse, ghmarketsfx herhangi bir hesabını hemen kapatma ve açık pozisyonları tasfiye etme hakkını saklı tutar.

Kimlik doğrulama ve kara para aklama ile mücadele

Kimliğinizi ve fiziksel adresinizi istediğimiz zaman doğrulama hakkımızı saklı tutarız ve bu süreçte işbirliği yapmak ve istenen tüm bilgi ve belgeleri sağlamakla yükümlüsünüz. Bu işlem sırasında hizmetlerimizi kullanamayabilir veya para çekme işlemi başlatamayabilirsiniz.

Kripto para birimini aktarma

Kriptografik algoritmalar ve dağıtılmış ağlar kullanarak hizmetlerimize kripto para birimi gönderen kullanıcılar, ilgili risklerin tüm sorumluluğunu üstlenir. Hizmetlerimizi kullanarak, kripto para birimi kullanımından kaynaklanan herhangi bir kayıp veya zararın sorumluluğunu dolaylı olarak kabul etmiş olursunuz. ghmarketsfx herhangi bir kripto para biriminin kaybından sorumlu tutulamaz.

Servis erişilebilirliği ve çalışma süresi

Hizmetlerimizin kullanımı, işlem hacimleri ve sunucularımıza karşı yapılmasına izin verilen çağrı sayısı dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere sınırlamalara tabi olabilir. ghmarketsfx, sağlanan hizmetlerin erişilebilir veya hatasız olacağını veya herhangi bir zamanda veya yerde kesintisiz olarak kullanılabileceğini garanti etmez ve bu Hizmet Koşullarının başka bir bölümünde açıkça belirtilmedikçe ortaya çıkan tüm sorumluluğu reddeder.

Hesap Güvenliği

Web Sitesine erişmek için gereken tüm kullanıcı adlarının ve şifrelerin güvenli ve gizli tutulmasını sağlayabilirsiniz. Parolalarınızın yetkisiz kullanımı veya başka herhangi bir güvenlik ihlali durumunda hemen ghmarketsfx’e bildirirsiniz ve ghmarketsfx parolanızı sıfırlar. Giriş bilgilerinizi güvende tutmanızı ve asla açıklamamanızı veya yazmamanızı öneririz. Hizmetimizi kendi sorumluluğunuzda ve sorumluluğunuzda kullanırsınız. Hesabınızın güvenli olduğundan ve sunucularımız ile yazılımımızın düzenli olarak test edildiğinden emin olmak için her türlü çaba gösterilmiştir. Bu nedenle, ihmalinizin bir sonucu olarak hesabınızın güvenliği ihlal edilirse, tüm sorumluluğu reddederiz ve kayıpları iade etmeyiz. E-posta adresinize, telefonunuza, telefon numaranıza veya hesabınıza erişmek için gereken herhangi bir cihaza (ör. İki Faktörlü Kimlik Doğrulama cihazı) erişiminizi kaybederseniz, hesabınıza tekrar erişim sağlayabileceğinizi garanti etmiyoruz. İlgili tüm istekleri manuel olarak incelerken, orijinal hesap sahibi olduğunuzu makul bir şekilde şüphe edemezseniz size yardımcı olamayabiliriz.

Harici bağlantılar ve hizmetler

Her ne kadar yalnızca diğer web sitelerine ve hizmetlere yüksek kaliteli, güvenli ve alakalı harici bağlantılar eklemeye çalışsak da, web sitelerimizde veya bizden aldığınız iletilerde herhangi bir harici web sitesini veya hizmeti tıklamadan veya kullanmadan önce her zaman dikkatli olmanız gerekir. En iyi çabalara rağmen harici olarak bağlı herhangi bir web sitesinin içeriğini garanti edemeyiz veya doğrulayamayız. Harici bağlantıları tıklarken, bu bağlantıları ziyaret etmenin veya bağlantılı web sitelerinde sunulan hizmetleri kullanmanın yol açtığı zararlardan veya sonuçlardan sorumlu tutulamayız.

İşlemlerin geri çevrilemezliği

Sistemlerimiz doğru şekilde çalıştırılırsa tüm işlemler ve işlemler geri alınamaz. Sistemimizin belirli bir durumda doğru çalışıp çalışmadığına karar vermek tamamen kendi takdirimize bağlıdır. Kripto para ağlarındaki işlemlerin geri döndürülemez doğası nedeniyle, yanlış adreslere yapılan para yatırma veya para çekme işlemlerinden sorumlu tutulamayız.

Ücretlendirmeler

Tüm hizmet ücretleri ghmarketsfx tarafından işletilen web sitelerindeki “Ücretler” sayfasında listelenmiştir. Önceden bildirimde bulunmaksızın ücretleri değiştirme hakkımız saklıdır.

Birden Fazla Hesap

Bizden açık yazılı izin alınmadan kişi başına birden fazla hesap kesinlikle yasaktır. Giriş bilgilerinizi kaybederseniz veya unutursanız, lütfen giriş bilgilerinizi kurtarmak için ilgili bağlantıları kullanın veya yardım için bizimle iletişime geçin. Hizmetlerimizi birden fazla hesapla kullandığınızdan şüpheleniyorsanız şartlarımızı ihlal ediyorsunuz (bkz. Hizmet Şartlarını İhlal Etme).

İşlem limitleri

Alım satım sınırlarımızı aşmaya yönelik her girişim (maksimum pozisyon boyutları, pazar genelindeki maksimumlar, vb.) Hizmet Şartlarımızın ihlalidir (bkz. Hizmet Şartlarını İhlal Etme). Bu limitleri aşmak için başka bir kişinin veya tüzel kişiliğin sizin adınıza temelde işlem veya işlem yapmasına da izin verilmez.

Pazar manipülasyonu ve sistemin kötüye kullanımı

Kasıtlı olarak veya değil, piyasayı herhangi bir şekilde manipüle edecek şekilde işlem yaptığınızdan şüpheleniyorsanız veya bir sistem hatası size haksız bir avantaj sağlar veya diğer müşterileri meşru ticaret deneyimini azaltır veya ghmarketsfx’in hizmetlerini riske veya başka bir şekilde riske atar tarafımızdan haksız, manipülatif veya kötü niyetli olarak kabul edilirse şartlarımızın ihlalidir (bkz. Hizmet Şartlarını İhlal Etme).

Geciken para çekme işlemleri

Tüm para çekme işlemlerini anında işlemeye çalışsak da, para çekme girişiminin çeşitli nedenlerle ertelenmesi / engellenmesi mümkündür. Bu, altta yatan kripto para biriminin yazılım veya ağ konularını, çok sayıda para çekme talebini, büyük para çekme miktarlarını, koşullarımızın şüpheli ihlallerini ve sistem bakımını içerir ancak bunlarla sınırlı değildir.

Blockchain sert çatallar

Bir blockchain sert çatal, düğümler farklı konsensüs kurallarına uyduğunda oluşan blok zincirinde kalıcı bir sapma olarak tanımlanır. Bu, bir kripto para biriminin etkili bir şekilde iki ayrı bağımsız para birimine ayrılacağı anlamına gelir. Sistemimizde sert çatal para birimini dağıtmanın ve bölmenin idari karmaşıklığı nedeniyle, çatal para biriminin desteklenmesi ghmarketsfx’in takdirindedir. Sert bir çatalın topluluk ve işletmeler arasında önemli bir fikir birliğine sahip olması durumunda, sadece sert çatal para birimini desteklememiz ve artık eski para birimini desteklemememiz de mümkündür. Jetonları böyle sert bir çataldan sonra bölmek istiyorsanız, çatal tarihinden önce fonları çekmeniz gerekir. Sert çataldan kaynaklanan herhangi bir hasardan biz sorumlu değiliz ve sistemimizin desteklemediği bir para biriminden yanlışlıkla yatırılan fonları iade etmeyeceğiz.

İşlemlerin geri alınması

İşlemleri ve işlemleri her zaman kendi takdirimize bağlı olarak geri alma hakkımızı saklı tutarız. Böyle bir geri dönüşün nedenleri arasında bunlarla sınırlı olmamakla birlikte şunlar bulunur:
– Sistem ve yazılım hataları.
– ghmarketsfx’in hizmetleri için gerekli olan 3. taraf hizmetlerin sistem yazılımı hataları
– ghmarketsfx çalışanı tarafından insan hatası
– Dayanak bir piyasanın yüksek fiyat oynaklığı.

Hizmet Şartlarını İhlal Etme

Hizmet Şartlarımızın ihlal edildiğini tespit edersek veya bundan şüphelenirsek, ilgili tüm hesapları uyarı, rücu veya geri ödeme yapmadan askıya alma, silme veya geçici olarak devre dışı bırakma hakkımızı saklı tutarız. Tüm kripto para birimleri, varlıklar, takas araçları veya değer öğeleri bizim tarafımızdan tutulacaktır ve ortaya çıkan kayıpları karşılamak için kullanılabilir. Açık piyasalar ve pozisyonlar mevcut piyasa fiyatından kapanmaya zorlanabilir. Soruşturma sırasında hesabınıza giriş yapamayabilir, işlem veya işlem yapamayabilirsiniz. Yukarıda bahsedilen el konulan varlıkların ne kadarını tutacağımıza karar veriyoruz ve kararımızın nihai olduğuna katılıyorsunuz. Yukarıda bahsi geçen ele geçirilen varlıklar, şartlarımızın ihlali nedeniyle ortaya çıkan zararları kapsamıyorsa, tüm zararların giderilmesi için dava açma ve / veya davayı yetkililere bildirme hakkımızı saklı tutarız. Bizimle yeni bir hesap kaydedemeyebilirsiniz.

Sunucu güvenliği ve müşteri varlıklarının kaybı

Sunucularımız ve yazılımlarımız düzenli olarak test edilir ve çok yüksek güvenlik standartlarına sahip olduğumuza inanıyoruz. Müşterilerin kripto para birimi veya değer öğelerinin çalınması durumunda, etkilenen tüm müşterileri bilgilendireceğiz. Para çekme taleplerinin artık yerine getirilememesi durumunda, ghmarketsfx’in mevcut tüm varlıkları yükümlülükleri karşılamak için kullanılacaktır. Gerekirse ve ghmarketsfx’in böyle bir olaydan sonra karlı bir şekilde faaliyet göstermesi beklenebiliyorsa, IOU jetonları yardımıyla devam eden şirket geliri ile borçlarını geri ödeme hakkını saklı tutarız.